De Boeck C, Lennik

De Boeck C
Adres:
FRANS VAN DER STEENSTRAAT 69, 1750 Lennik

Bewerk de informatie die in dit veld wordt weergegeven.

Openingstijden

Geopend, sluit in 5 uren

sluit in 5 uren
woensdag
09:30 - 18:30
donderdag
08:30 - 18:00
vrijdag
09:30 - 18:30
zaterdag
09:30 - 18:30
zondag
10:00 - 12:00
maandag
09:30 - 18:30
dinsdag
09:30 - 18:30

Openingstijden

Geopend, sluit in 5 uren

sluit in 5 uren
woensdag
09:30 - 18:30
donderdag
08:30 - 18:00
vrijdag
09:30 - 18:30
zaterdag
09:30 - 18:30
zondag
10:00 - 12:00
maandag
09:30 - 18:30
dinsdag
09:30 - 18:30

Beoordelingen

Schrijf de eerste beoordeling voor De Boeck C!

Kent u De Boeck C? Deel dan hier uw mening.

Beschrijf uw ervaring in losse woorden. Scheid ze met een komma, een spatie of een puntkomma, maximaal 10.

Foto's en video (optioneel)

U kunt maximaal 3 foto's (max. 5 MB per foto) en één video (max. 50 MB) toevoegen.

Beschrijving

lundi au vendredi 10h - 19h samedi à dimanche 9h -18h de De Boeck C


Categorie & Trefwoorden

  • Kleinhandel
  • Voedingsmiddelen
  • Commerce
  • Supermarkt
  • Épicerie
  • Service à Proximité
  • Epicerie

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

  1. DOELESTRAAT 20 1750 Lennik 02 532 23 35
  2. Doelestraat 20 1750 Lennik 02 532 23 35
  3. Markt 13 1750 Lennik 02 532 45 74
  4. KROONSTRAAT, 73 1750 Lennik 02 461 06 53
  5. EMILE EYLENBOSCHSTRAAT 44 1703 Dilbeek 02 569 80 38
  6. EMILE EYLENBOSCHSTRAAT, 81 1703 Dilbeek 02 569 21 02
  7. Alle vergelijkbare bedrijven op de kaart bekijken

De Boeck C zal in de volgende categorieën uitgevoerd worden: