De Speelvogel, Aalst

De Speelvogel
Adres:
Gentsesteenweg 180, 9300 Aalst

Bewerk de informatie die in dit veld wordt weergegeven.

Openingstijden

Geopend, Sluit over 1 uur

Sluit over 1 uur
dinsdag
10:00 - 18:00
woensdag
10:00 - 18:00
donderdag
10:00 - 18:00
vrijdag
10:00 - 18:00
zaterdag
10:00 - 18:00
zondag Gesloten
maandag Gesloten

Openingstijden

Geopend, Sluit over 1 uur

Sluit over 1 uur
dinsdag
10:00 - 18:00
woensdag
10:00 - 18:00
donderdag
10:00 - 18:00
vrijdag
10:00 - 18:00
zaterdag
10:00 - 18:00
zondag Gesloten
maandag Gesloten

Beoordelingen

Schrijf de eerste beoordeling voor De Speelvogel!

Kent u De Speelvogel? Deel dan hier uw mening.

Beschrijf uw ervaring in losse woorden. Scheid ze met een komma, een spatie of een puntkomma, maximaal 10.

Foto's en video (optioneel)

U kunt maximaal 3 foto's (max. 5 MB per foto) en één video (max. 50 MB) toevoegen.

Beschrijving

Bij ons vind je kwaliteit, een uitstekende service en een ruim aanbod van merken zoals: Haba, Die Spiegelburg(Lillifee, Paardenvrienden, Capt'n Sharky en T-rex), Djeco, Schleich, Lilliputiens, Smartgames, Corolle, Living Puppets, Earlyrider, Brio, Pintoy, Sigikid, Selecta, Fatboy, Moover, Darda, Kapla, ...en zoveel meer. Van baby tot jeugd.


Gedetailleerde beschrijving:

De Speelvogel is de winkel voor houten, verantwoord en leuk speelgoed.

Categorie & Trefwoorden

  • Shopping
  • Speelgoedwinkel
  • Speelgoed en Spelletjes
  • Speelgoed en Spelen
  • Jouets et Jeux
  • Jouets Dét

Economische Info

KvK-nummer
0457 741 515
BTW Reg.
BE 0457.741.515

Contacten

Peter Vannerom

MANAGEMENT

Bericht versturen

Social media profielen

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

  1. KATTESTRAAT, 33 9300 Aalst 053 71 16 37
  2. Kattestraat 29 9300 Aalst +32 53 42 54 48
  3. keizersplein 68 9300 Aalst 0475 96 50 75
  4. Lange zoutstraat 46 9300 Aalst 053 39 43 41
  5. Zijpbeekstraat 13 9300 Aalst 0498 35 05 17
  6. OUDEN DENDERMONDSE STEENWEG 49 9300 Aalst 053 41 04 47
  7. Alle vergelijkbare bedrijven op de kaart bekijken

De Speelvogel zal in de volgende categorieën uitgevoerd worden: