De Toverschaar, Overmere

De Toverschaar
Adres:
WILGENPARK 26, 9290 Overmere

Bewerk de informatie die in dit veld wordt weergegeven.

Openingstijden

Geopend, sluit in 7 uren

sluit in 7 uren
woensdag
09:00 - 19:00
donderdag
09:00 - 19:00
vrijdag
08:30 - 18:00
zaterdag
09:00 - 16:00
zondag Gesloten
maandag Gesloten
dinsdag
09:00 - 19:00

Openingstijden

Geopend, sluit in 7 uren

sluit in 7 uren
woensdag
09:00 - 19:00
donderdag
09:00 - 19:00
vrijdag
08:30 - 18:00
zaterdag
09:00 - 16:00
zondag Gesloten
maandag Gesloten
dinsdag
09:00 - 19:00

Beoordelingen

Schrijf de eerste beoordeling voor De Toverschaar!

Kent u De Toverschaar? Deel dan hier uw mening.

Beschrijf uw ervaring in losse woorden. Scheid ze met een komma, een spatie of een puntkomma, maximaal 10.

Foto's en video (optioneel)

U kunt maximaal 3 foto's (max. 5 MB per foto) en één video (max. 50 MB) toevoegen.

Beschrijving

lundi au vendredi 10h - 19h samedi 9h -18h de De Toverschaar


Categorie & Trefwoorden

  • Kappers
  • Kapsalon

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

  1. Kruisstraat 38 9290 Berlare 0493 43 37 89
  2. Burgemeester de Lausnaystraat 58 9290 Berlare 0496 31 91 39
  3. Kerkstraat 7 9290 Berlare 0488 77 62 05
  4. Baron Tibbautstraat 49 9290 Overmere 09 360 20 45
  5. Baron Tibbautstraat 5 bus 1 9290 Overmere 09 398 36 42
  6. Kerkstraat 43 9290 Berlare 0498 36 69 69
  7. Alle vergelijkbare bedrijven op de kaart bekijken

De Toverschaar zal in de volgende categorieën uitgevoerd worden: