Huisnummer 95, Rumst

Huisnummer 95
Adres:
LAGE VOSBERGSTRAAT 95, 2840 Rumst

Bewerk de informatie die in dit veld wordt weergegeven.

Openingstijden

Gesloten, Opent over 11 uren

Opent over 11 uren
vrijdag
12:00 - 14:30
18:00 - 20:30
zaterdag
18:00 - 21:00
zondag Gesloten
maandag Gesloten
dinsdag
12:00 - 14:30
18:00 - 20:30
woensdag
12:00 - 14:30
18:00 - 20:30
donderdag
12:00 - 14:30
18:00 - 20:30

Openingstijden

Gesloten, Opent over 11 uren

Opent over 11 uren
vrijdag
12:00 - 14:30
18:00 - 20:30
zaterdag
18:00 - 21:00
zondag Gesloten
maandag Gesloten
dinsdag
12:00 - 14:30
18:00 - 20:30
woensdag
12:00 - 14:30
18:00 - 20:30
donderdag
12:00 - 14:30
18:00 - 20:30

Beoordelingen

Schrijf de eerste beoordeling voor Huisnummer 95!

Kent u Huisnummer 95? Deel dan hier uw mening.

Beschrijf uw ervaring in losse woorden. Scheid ze met een komma, een spatie of een puntkomma, maximaal 10.

Foto's en video (optioneel)

U kunt maximaal 3 foto's (max. 5 MB per foto) en één video (max. 50 MB) toevoegen.

Beschrijving

lundi au vendredi 11h30 à 14h - 19h à 23h samedi 11h30 à 14h - 19h à 00h de Huisnummer 95


Categorie & Trefwoorden

  • Restaurant
Beschikbare betalingsmethoden
  • MasterCard MasterCard
  • Visa Visa
  • Cash Cash

Social media profielen

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

  1. BUSSESTRAAT 30 2840 Rumst 015 31 83 94
  2. Slijkenhoefstraat 34 2840 Rumst 0465 61 14 90
  3. Maalderijstraat 9 2550 Kontich 0475 46 78 16
  4. Autosnelweg E19 2840 Rumst 015 31 80 71
  5. GROTE STEENWEG 92 2550 Kontich 015 31 22 13
  6. Ferdinand Maesstraat 54-58 2550 Waarloos 015 64 01 02
  7. Alle vergelijkbare bedrijven op de kaart bekijken

Huisnummer 95 zal in de volgende categorieën uitgevoerd worden: