Le Carré Bleus, Luik

Le Carré Bleus
Adres:
Boulevard de la Sauveniere 153, 4000 Luik

Bewerk de informatie die in dit veld wordt weergegeven.

Openingstijden

Geopend, Sluit over 1 uur

Sluit over 1 uur
donderdag
18:00 - 22:00
vrijdag
12:00 - 14:00
18:00 - 22:30
zaterdag
18:00 - 22:30
zondag
18:00 - 22:00
maandag
18:00 - 22:00
dinsdag
18:00 - 22:00
woensdag Gesloten

Openingstijden

Geopend, Sluit over 1 uur

Sluit over 1 uur
donderdag
18:00 - 22:00
vrijdag
12:00 - 14:00
18:00 - 22:30
zaterdag
18:00 - 22:30
zondag
18:00 - 22:00
maandag
18:00 - 22:00
dinsdag
18:00 - 22:00
woensdag Gesloten

Beoordelingen

Schrijf de eerste beoordeling voor Le Carré Bleus!

Kent u Le Carré Bleus? Deel dan hier uw mening.

Beschrijf uw ervaring in losse woorden. Scheid ze met een komma, een spatie of een puntkomma, maximaal 10.

Foto's en video (optioneel)

U kunt maximaal 3 foto's (max. 5 MB per foto) en één video (max. 50 MB) toevoegen.

Beschrijving

lundi au vendredi 11h30 à 14h - 19h à 23h samedi 11h30 à 14h - 19h à 00h de Le Carré Bleus


Categorie & Trefwoorden

  • Restaurant
  • Frans Restaurant

Economische Info

BTW Reg.
BE0807920918

Social media profielen

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

  1. Bd de la Sauvenière 153 4000 Luik 04 362 04 27
  2. Rue Pont d'Avroy 50 4000 Luik 0489 44 84 59
  3. Rue Pont d'Avroy 42 4000 Liège 04 262 57 46
  4. Rue Saint-Gilles 118 4000 Luik 0467 68 72 72
  5. Rue Saint-Gilles, 574 4000 Luik 0477 71 94 23
  6. Rue Pont d'Avroy 44 4000 Luik 04 232 10 05
  7. Alle vergelijkbare bedrijven op de kaart bekijken

Le Carré Bleus zal in de volgende categorieën uitgevoerd worden: