Van Nieuwenhove C, Ronse

Van Nieuwenhove C
Adres:
HOGERLUCHT 28, 9600 Ronse

Bewerk de informatie die in dit veld wordt weergegeven.

Openingstijden

Gesloten, Opent over 1 dag

Opent over 1 dag
zaterdag Gesloten
zondag Gesloten
maandag
08:30 - 19:00
dinsdag
08:30 - 19:00
woensdag
08:30 - 19:00
donderdag
08:30 - 19:00
vrijdag
08:30 - 19:00

Openingstijden

Gesloten, Opent over 1 dag

Opent over 1 dag
zaterdag Gesloten
zondag Gesloten
maandag
08:30 - 19:00
dinsdag
08:30 - 19:00
woensdag
08:30 - 19:00
donderdag
08:30 - 19:00
vrijdag
08:30 - 19:00

Beoordelingen

Schrijf de eerste beoordeling voor Van Nieuwenhove C!

Kent u Van Nieuwenhove C? Deel dan hier uw mening.

Beschrijf uw ervaring in losse woorden. Scheid ze met een komma, een spatie of een puntkomma, maximaal 10.

Foto's en video (optioneel)

U kunt maximaal 3 foto's (max. 5 MB per foto) en één video (max. 50 MB) toevoegen.

Beschrijving

lundi au vendredi 10h - 19h samedi 9h -18h de Van Nieuwenhove C


Gedetailleerde beschrijving:

Dierenarts Celine Van Nieuwenhove gevestigd te Ronse. Raadpleging, huisbezoek of operatie voor uw klein huisdier.

Categorie & Trefwoorden

  • Dierenarts

Social media profielen

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

  1. BOULEVARD CAMILLE LEMONNIER / CAMILLE LEMONNIERLAAN, 59 9600 Ronse 055 20 70 80
  2. FABRIEKSTRAAT / RUE DE LA FABRIQUE, 33 9600 Ronse 055 21 69 43
  3. OMMEGANGSTRAAT 34 9681 Nukerke 0472 63 56 24
  4. AVENUE LOUIS PASTEUR / LOUIS PASTEURLAAN, 15 9600 Ronse 0475 49 45 24
  5. CHAUSSÉE DE LEUZE 169 9600 Ronse 0472 45 46 73
  6. BOULEVARD CAMILLE LEMONNIER 59 9600 Ronse 055 20 70 80
  7. Alle vergelijkbare bedrijven op de kaart bekijken

Van Nieuwenhove C zal in de volgende categorieën uitgevoerd worden: